foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Pamiętamy o Dniu Pamięci Ofiar Katynia!

13 kwietnia uczniowie klasy 4a uczcili pamięć gen. Ludwika Pawlikowskiego zamordowanego przez Rosjan w Katyniu.  W ramach programu "Katyń... ocalić od zapomnienia"  ku pamięci generała w 2010 roku został zasadzony Dąb Pamięci. 

 

 

Czwartoklasiści złożyli przy dębie kwiaty i zapalili znicze na znak pamięci. Uczestniczyli też w krótkiej lekcji historii, podczas której usłyszeli o polskich oficerach zamordowanych w Katyniu, Charkowie i Miednoje, którzy zginęli, bo byli Polakami i patriotami."