foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Trzymaj formę na wiosnę

„Trzymaj formę na wiosnę”  - pod takim hasłem rywalizowały nasze uczennice klas gimnazjalnych w Międzyklasowym Turnieju Koszykówki Dziewcząt. Po morderczych i emocjonujących spotkaniach wyłoniliśmy Mistrza Szkoły – została nią klasa 2b w składzie Ala Morawa, Natalia Brózda, Karolina Kęs, Justyna Zięborak, Kinga Waga.

 

 

Tuż a nimi na II miejscu stanęła klasa 3a – Ola Grela, Ola Karkula, Anna Galicka, Weronika Kowalczyk, Karolina Brzostek. III miejsce zajęła klasa 2a w składzie Magdalena Nowakowska, Paulina Skrzyńska, Justyna Janik, Amelia Zajda,  Kinga Malinowska. Nieoceniona okazała się praca naszego sędziego sekretarza w osobie Magdaleny Monicy który skrupulatnie odnotowywał każdy zdobyty kosz i uzupełniał tablice wyników przyznając bardzo cenne punkty. Turniej był doskonałą okazją do integracji młodzieży szkolnej oraz sposobem na przedstawienie  rekreacyjnych walorów tej dyscypliny sportowej.