Nasza szkoła w obiektywie

Wejście główne do szkoły.

Korytarz szkolny.                                                                              Gablota z pucharami.

Gablotka na korytarzu.                                                                     Korytarz szkolny.

Sklepik szkolny.                                                                   Korytarz na parterze sale 8 i 9.

Klasy edukacji wczesnoszkolnej.

Wszystkie sale do edukacji wczesnoszkolnej wyposażone są w nowoczesne tablice multimedialne.

W naszej szkole są trzy świetlice szkolne.

Klasopracownia historii.

Pracownia informatyczna.

Druga pracownia informatyczn z tablica multimedialną.

Jadalnia.

Biblioteka szkolna z czytelnią multimedialną.

Boiski typu ORLIK.

Nowoczesne łazienki.