Przedmiot Imię i Nazwisko Adres email
edukacja wczesnoszkolna mgr Joanna Drosińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Magdalena Grabek
język polski: mgr Aleksandra Mioduszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
język angielski: mgr Ewelina Rankiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
historia i wos: mgr Monika Cichoń-Gładysz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
przyroda/biologia mgr Ewa Kowalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wychowanie fizyczne: mgr Agata Mikulec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  mgr Jarosław Błaszczuk
informatyka: mgr Gabriela Rawska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pedagog: mgr Małgorzata Szczypczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
psycholog: mgr Magdalena Łacheta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1% dla Dzieci

KRS: 0000052078

Cel: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SKAWINIE

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Sympatycy naszej szkoły,

Uprzejmie prosimy przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2019 na rzecz pomocy naszej szkole.

Możecie Państwo to uczynić, wskazując w formularzu PIT – 37,  nr KRS 0000052078
oraz cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie .
Uzyskane środki zostaną w całości przeznaczone na doposażenie bazy dydaktycznej i realizację zadań edukacyjno – wychowawczych.

Z góry dziękujemy !

REKRUTACJA UCZNIÓW  DO  KLASY IV, V i VII

Rodzice uczniów  obecnych  klas III, IV i VI

Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Skawina

WNIOSEK    o przyjęcie  ucznia   należy składać

od 2 marca 2020 r. do    27  marca 2020 r.     do  godz. 12.00

w sekretariacie szkoły  ( Tel. 12  276-76-56)

„DZIEŃ OTWARTY”   -   29 lutego 2020 r.   w godzinach  10.00- 13.00

ZAPRASZAMY !!!

DOKUMENTY   (Do  pobrania )  lub dostępne w sekretariacie szkoły:

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE

2) KARTA INFORMACYJNA - kl. IV

3) KARTA INFORMACYJNA - KL. V i VII

4) POTWIERDZENIE  WOLI   ZAPISU  UCZNIA

Rekrutacja do klasy VII

Rodzice uczniów  obecnych  klas VI

Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Skawina

mogą ubiegać się o przyjęcie dziecka   na  rok szkolny  2019/2020   do  klasy  VII

do Szkoły  Podstawowej nr 3 im. Komisji  Edukacji Narodowej w Skawinie.

WNIOSEK    o przyjęcie  ucznia   należy składać

do    12  kwietnia 2019 r.     do  godz. 12.00

w sekretariacie szkoły  ( Tel. 12  276-76-56)

„DZIEŃ OTWARTY”   -   9 marca 2019 r.   w godzinach  10.00- 13.00

ZAPRASZAMY !!!

DOKUMENTY   (Do  pobrania )  lub dostępne w sekretariacie szkoły:

• KLASA VII

Rekrutacja do klasy pierwszej

1.  Do  klasy pierwszej  zapisy  dotyczą dzieci siedmioletnich, urodzonych w 2013 r. oraz,  na wniosek  Rodziców,  uczniów sześcioletnich, urodzonych w 2014 r.
  2.  Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 15.00 w sekretariacie szkoły.            (Tel. 12 276-76-56)
  3.  W  przypadku  wyboru innej  szkoły, Rodzice dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie  są  zobowiązani  poinformować Szkołę,  w której  szkole  dziecko  będzie  realizować   obowiązek szkolny.

1.  DOKUMENTY  wymagane przy zapisie  do Szkoły:

(Do pobrania poniżej lub dostępne w sekretariacie szkoły.)

• KLASY I   (Uczniowie z obwodu).

1) KARTA ZGŁOSZENIA

2) KARTA INFORMACYJNA

• KLASY I (Uczniowie spoza obwodu)

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE