foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

ŚWIĘTO SZKOŁY

W związku z 247 rocznicą powstania Komisji Edukacji Narodowej nasza szkoła, nosząca imię tej szacownej instytucji, obchodziła dziś swoje święto. Jakże inne były to obchody, inne niż dotychczas: bez grona zaproszonych gości, bez rodziców, nie w sali gimnastycznej, ale w salach poszczególnych klas w reżimie sanitarnym.

 

 

 

Spotkanie z wychowawcami rozpoczęło się od życzeń, które uczniowie złożyli swoim paniom, potem wszyscy wysłuchali przez radiowęzeł montażu wierszy dla nauczycieli oraz życzeń dla wszystkich pracowników szkoły złożonych przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami obejrzeli przygotowaną przez panią Aleksandrę Mioduszewską prezentację na temat Komisji Edukacji Narodowej, jej ideałów oraz sposobów ich wdrażania przez szkołę. Była mowa o zapoczątkowanej rok temu akcji Sztandar. Po obejrzeniu prezentacji i wysłuchaniu komentarza do niej do pracy przystąpili uczniowie. Wykonywali zadania związane z dzisiejszym świętem (Bukiet dla Paniczy układanki przedstawiające twórców KEN) oraz przygotowywali się do zadań konkursu Szkoła dobrego wychowania. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a efekty pracy uczniów można podziwiać na zdjęciach.