foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Koduj z GIGANTAMI z SP3

Mali giganci programowania :)  mamy ich w naszej szkole. Michał Konik 2a, Michał Morawa 3a
i Bartłomiej Styczeń 3b ukończyli z WYRÓŻNIENIEM kolejny etap szkolenia.

Szkolenia mają na celu naukę programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. Kursy obejmowały stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania. Jesteśmy z WAS dumni. Życzymy dalszych sukcesów. Więcej na naszym FB. tutaj