foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Z ortografią za pan brat

17 lutego 2021 roku w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny. Uczniowie podzieleni byli na dwie grypy wiekowe - klasy IV - VI oraz VII - VIII, a dyktando pisali z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W młodszej grupie wiekowej najlepiej wypadła Kamila Tobiasz z klasy IVa, natomiast drugie miejsce zajęła Gabriela Raputa z VIa. W klasie VIIa najlepsza była Maja Turek, a zaraz po niej uplasowała się Olga Serafin. Młodym mistrzyniom gratulujemy awansu do Konkursu Międzyszkolnego, który odbędzie się 18 marca.

Więcej na naszym FB: tutaj