foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Liliana Kościelniak zwyciężyła!!!

26 III 2021r. w Izbie Pamięci Narodowej Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Skawinie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „Pamiętamy o Niepodległej” pod hasłem „Józef Piłsudski – żołnierz, polityk, mąż stanu”.

 

Konkurs zorganizowany był przez Niezależny Związek Harcerstwa „Czerwony Mak” oraz Stowarzyszenie „Ułana Karpackiego” pod honorowym patronatem burmistrza Miasta i Gminy Skawiny - Norberta Rzepisko. Główną nagrodę 🏆🥇 w kategorii klas I – III otrzymała uczennica naszej szkoły Liliana Kościelniak z klasy 2b.