foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Gminny Kokurs Języka Angielskiego

Dnia 14 października odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla najmłodszych. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Pozowicach. Konkurs był skierowany do uczniów w wieku 6-7lat. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie wiersza lub piosenki w języku angielskim, po prezentacji mieli wykazać się znajomością słownictwa oraz umiejętnością reakcji na polecenia. W konkursie wzięło udział piętnaścioro uczestników z dziewięciu szkół Gminy Skawina.

Wszystkie dzieci były doskonale przygotowane, w związku z tym jury miało niezwykle trudne zadanie. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy I b Konrad McAuley, który wspaniale zaprezentował wierszyk „Tree house” i uzyskał wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy serdecznie!!!