foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

GRAND PRIX ZOSI OKARMUS

W piątek 15 listopada w Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach odbyła się XII edycja Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej. W tym roku tematem przewodnim była II wojna światowa. W konkursie brało udział 19 solistów reprezentujących 10 szkół z terenu miasta i gminy Skawina.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 6a Zofia Okarmus, która śpiewała piosenkę skomponowaną przez nauczyciela muzyki pana Romana Budzynia. Tym niezwykle pięknym, ale bardzo wymagającym utworem Zosia wyśpiewała najważniejszą nagrodę tego konkursu – GRAND PRIX!

Zosiu, bardzo Ci gratulujemy, jesteśmy z Ciebie niezwykle dumni i życzymy kolejnych sukcesów!