foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Andrzejki 2019

Koniec listopada jest okazją do kultywowania naszej tradycji - wspólne obchodzenie popularnych katarzynek i andrzejek. W sali gimnastycznej odbyła się zabawa andrzejkowa oraz słodki poczęstunek od Rady Rodziców.

 

 

 

W międzyczasie uczestnicy mogli odwiedzić magiczną komnatę (specjalnie w tym celu przygotowaną czytelnię), gdzie każdy mógł poznać co go czeka w życiu, oczywiście z przymróżeniem oka. Stare polskie przysłowie mówiło że: Święta Katarzyna klucze pogubiła, święty Jędrzej znalazł, zamknął skrzypki zaraz (tzn. koniec śpiewów, tańców i zabaw). 

Fotorelacja dostępna tutaj.