foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Brązowy medal Gabrysi w Zawodach Wojewódzkich!!!

 

 Przez dwa dni na krytej pływalni w Myślenicach odbywały się Zawody Wojewódzkie w pływaniu. Rywalizacja odbywała się w sportowej atmosferze, a zawodnicy z SP3 dali z siebie wszystko na co pracowali wiele miesięcy! Duży sukces osiągnęła Gabriela Raputa z 8a zdobywając 3mc i brązowy medal w stylu klasycznym.

Naszą szkołę reprezentowali także: Jagoda Birówka-4a w stylu grzbietowym 33:48, Aleksander Sady-3a w stylu dowolnym 19:14, Krystian Raputa-3a w stylu klasycznym 31:61, Michał Śliwowski-3b w stylu grzbietowym 26:56, Szymon Ciebień-3b w stylu grzbietowym 29:68, Tobiasz Wyka-3b w stylu klasycznym 26:29 oraz Patryk Kapała-8a w stylu motylkowym wypływał swój rekord życiowy. BRAWO! Wszystkim gratulujemy udziału w zawodach i życzymy owocnej pracy oraz jeszcze wielu sukcesów sportowych!

 

link z FB