foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

30 września 2020 rokuw naszej szkole odbędą się wybory do ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

 

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień 
Zrównoważonego Transportu - 2020
w SP3 

ETZT jest organizowany każdego roku w połowie września. Celem działań jest promocja ekologicznych form mobilności, takich jak: środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny czyli łączenie różnych gałęzi transportu oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”. 

Czytaj więcej...

PROCEDURY ZAPEWNIANIA BEZPIECZEŃSTWA

W SZKOLE W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII

 

 

Szanowni Państwo,

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty!!!
Bardzo prosimy o zapoznanie się (i stosowanie) z PROCEDURAMI ZAPEWNIANIA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE                                 W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM EPIDEMII.

Czytaj więcej...

Program rozwoju oświaty na lata 2021-2030

Szanowni Państwo, w trosce o przyszłość gminnego systemu oświaty, a przede wszystkim jego bezpośrednich klientów, czyli naszych dzieci, gmina Skawina postanowiła opracować kolejny długofalowy dokument dotyczący polityki oświatowej, określający priorytety władz i środowiska oświatowego gminy w perspektywie 2030 roku - Program Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030.

Czytaj więcej...

Skawina, 26.08.2020 r.

KOMUNIKAT!

Czas wracać do SZKOŁY!!!

1 WRZEŚNIA 2020 (wtorek) znów zabrzmi dzwonek! Dla niektórych po raz pierwszy!

ZAPRASZAMY !!!

 

 

Czytaj więcej...