foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Matematyczne sukcesy uczniów
z SP3.

Tomasz Wącior z 4b - pierwszy w POLSCE. Mamy świetne wieści i z największą przyjemnością prezentujemy wyniki konkursów matematycznychKRAKOWSKA MATEMATYKA, ALFIK MATEMATYCZNY, KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY


♦ KRAKOWSKA MATEMATYKA - mamy finalistów i uczestników etapu wojewódzkiego,
którzy będą reprezentować naszą szkołą 15 marca b.r. w Krakowie.

Zostali nimi:    JAN MIGO z klasy 5b oraz  TOMASZ WĄCIOR  z klasy 4b
GRATULACJE!!!!

 

♦ ALFIK MATEMATYCZNY - 1 MIEJSCE w POLSCE za sprawą TOMKA WĄCIORA z klasy 4b
oraz wyniki BARDZO DOBRE, które osiągnęli dwaj bracia MIGO tj. Jan z klasy 5b oraz Mateusz  z klasy 2a!
BRAWO!!!

 

♦ KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY - dwóch uczniów w REJONIE!!!
Są to:  Nikola Tylek z klasy 7a oraz Tomek Wącior z klasy 4b
SUPER!!!