foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Spotkanie z podróżnikiem

Uczniowie klas I, II IV i V w dniu 19 lutego 2019 r. uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem z panem Krystianem Pyrzakiem - fanem bieszczadzkich wypadów rowerowych. W swoim plecaku z reguły ma jakiś egzemplarz magazynu National Geographic, który należy do grupy młodych ludzi ciekawych świata i dążących do jego poznania. Działa on w ramach grupy trzask.pl.

 

 

Pan Krystian przeniósł nas w świat Amazonii. Podczas spotkania uczniowie:

* sprawdzili jak ostre są zęby piranii,

* zobaczyli prawdziwe brazylijskie maczety,

* poznali życie w dżungli i w indiańskiej wiosce,

* dowiedzieli się ciekawostki o życiu mrówki „24 godzinnej”

* „odbyli kąpiel z delfinami” w amazońskiej rzece,

Spotkanie było bardzo interesujące, uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali relacji pana Krystiana.