I Gminny Konkurs Literowania w języku angielskim „ Spelling Bee”

7 marca 2019r. odbył się I Gminny Konkurs Literowania w języku angielskim „ Spelling Bee”. W konkursie wzięło udział aż dwudziestu pięciu uczniów z dziewięciu szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy Va: Shanice Hall i Olga Ostafin, które naprawdę świetnie poradziły sobie z zadaniami konkursowymi.

Zadaniem uczestników było poprawne zapisywanie literowanych słów oraz literowanie wylosowanych wyrazów. Konkurs został przeprowadzony w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Wszyscy uczestnicy byli doskonale przygotowani, a o zwycięstwie zdecydowały minimalne różnice w ilości zdobytych punktów.