foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Wycieczka na lotnisko w Balicach

W dniu 29.05.2019 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce na lotnisko w krakowskich Balicach. W Centrum Edukacji Lotniczej przy stanowisku check-in samodzielnie wydrukowali ,,kartę pokładową”, zapoznali się z zasadami obowiązującymi w trakcie kontroli bezpieczeństwa oraz przeszli przez taką kontrolę do hali odlotów.

 

 

Każdy uczestnik lotniczych warsztatów zasiadł również za sterami kokpitu pilota – kapitana. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się do terminalu pasażerskiego - do hali przylotów i odlotów, a następnie z tarasu widokowego podziwiali startujące i lądujące samoloty. Na koniec obejrzeli edukacyjny teatrzyk ,,Jaś jedzie na wakacje”. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń