"Młody talent" z naszej szkoły!

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Patryk Kapała z klasy 4a otrzymał nagrodę „Młody Talent” Powiatu Krakowskiego za osiągnięte wyniki sportowe w 2018r., którą wręczył mu Starosta Krakowski Wojciech Pałka i członek zarządu Arkadiusz Wrzoszczyk.

Wyróżnienia otrzymali także Mateusz Kapała z klasy 1b oraz Dariusz Kamecki z klasy 4a. Nagrodę otrzymał również p. Janusz Nowak za znakomite osiągnięcia w działalności sportowej w kategorii trener w roku 2018. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.