Zabawa karnawałowa w tłusty czwartek

W naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa przy muzyce ENERGY2000 i słodkim pączkiem w ręce. Wszyscy byli pięknie przebrani i świetnie się bawili. Dziękujemy Paniom z Rady Rodziców za pomoc w organizacji.

Serdecznie dziękujemy Państwu Dąbrowskim Piekarnia "J.K.B." ze Skawiny za ufundowanie wszystkim uczniom pysznych pączków. Dziękujemy DJ p. Tomaszowi Leńskiemu za oprawę muzyczną oraz podarowanie wszystkim uczniom z klas1-3 płyty z muzyką karnawałową. Dziękujemy także p. Tomkowi za podarowanie 4 wejściówek do ENERGYLANDII, które zostały rozlosowane wśród uczniów z klas 5 i 6.
Zapraszamy do galerii:
link do zdjęć