I i III miejsce
w Gminnej Olimpiadzie Języka Angielskiego

Kolejny sukces naszych uczniów w konkursie językowym.
Nikola Tylek z klasy 7a zdobyła I miejsce, a Filip Klimas z klasy 6a III miejsce!!!

Nasi uczniowie rywalizowali z siedemnastoma innymi uczestnikami Olimpiady, którzy przybyli z 11 szkół Gminy Skawina.
Etap międzyszkolny odbył się 26 marca w Szkole Podstawowej nr 1, która już po raz siedemnasty była organizatorem konkursu.
Wyniki Gminnej Olimpiady zostały ogłoszone 19 kwietnia podczas uroczystego finału konkursu.
Uczestnicy odbierali dyplomy oraz nagrody w towarzystwie swoich nauczycieli oraz dyrektorów szkół.

Serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów. :)