Szybkie manu

Rekrutacja do klasy pierwszej

1.  Do  klasy pierwszej  zapisy  dotyczą dzieci siedmioletnich, urodzonych w 2012 r. oraz,  na wniosek  Rodziców,  uczniów sześcioletnich, urodzonych w 2013r.
  2.  Zapisy dzieci  do Szkoły będą odbywać się  9 marca 2019 r. podczas „DNIA OTWARTEGO”  w godz. 10.00 -  13.00.

(Zapisu dziecka można dokonać także w innych dniach, od poniedziałku do piątku,
       w godz. 8.00 – 15.00 w sekretariacie szkoły. (Tel. 12. 276-75-56)

1.  W  przypadku  wyboru innej  szkoły, Rodzice dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie  są  zobowiązani  poinformować Szkołę,  w której  szkole  dziecko  będzie  realizować   obowiązek szkolny.

1.  DOKUMENTY  wymagane przy zapisie  do Szkoły:

(Do pobrania) lub dostępne w sekretariacie szkoły.

• KLASY I   (Uczniowie z obwodu).

1) KARTA ZGŁOSZENIA

2) KARTA INFORMACYJNA

• KLASY I (Uczniowie spoza obwodu)

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE