Szybkie manu

Rekrutacja do klasy pierwszej

1. Do klasy pierwszej zapisy dotyczą dzieci siedmioletnich, urodzonych w 2015r. oraz, na wniosek Rodziców, uczniów sześcioletnich, urodzonych w 2016r.

2. Wypełnione i podpisane przez oboje rodziców ZGŁOSZENIA REKRUTACYJNE (dzieci z obwodu szkoły) oraz WNIOSKI REKRUTACYJNE (dzieci spoza obwodu) będą przyjmowane w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 – 14.00

3. Dodatkowych informacji o rekrutacji udziela sekretariat szkoły, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00  (Tel. 12 276-76-56).

4. 12 marca 2022r. odbędzie się tradycyjnie „DZIEŃ OTWARTY”. W tym dniu będzie można także zapisać dziecko do szkoły.

5. Przypominamy, że w przypadku wyboru innej szkoły, Rodzice dzieci z obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie są zobowiązani poinformować Szkołę, w której szkole dziecko będzie realizować obowiązek szkolny.

6. Zapraszamy na „WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE”.

DOKUMENTY  wymagane przy zapisie  do Szkoły:

(Do pobrania poniżej lub dostępne w sekretariacie szkoły.)

• KLASY I   (Uczniowie z obwodu).

1) KARTA ZGŁOSZENIA

2) KARTA INFORMACYJNA

• KLASY I (Uczniowie spoza obwodu)

1) WNIOSEK O PRZYJĘCIE