foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Półki pełne nowości

Biblioteka szkolna wzbogaciła się o 354 nowe pozycje zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakupione woluminy za kwotę 5 tysięcy zł przeznaczone są w szczególności dla młodszych uczniów naszej szkoły.

 

 

Wśród nich znalazły się pozycje zakupione zgodnie z sugestiami uczniów, rodziców i bibliotekarzy z MBP. Każdy może odnaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Zachęcamy do wypożyczania. Książki czekają na swoich czytelników.

Przypominamy, że pomimo lekcji odbywających się zdalnie, biblioteka działa i wypożycza książki na określonych i podanych wcześniej zasadach.