foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

102 lata Niepodległej

 

11 listopada 2020 roku obchodziliśmy 102. rocznicę odzyskania niepodległości. Mimo reżimu sanitarnego i zdalnego nauczania w naszej szkole uroczyście obchodzono to święto. Na wtorkowych zajęciach on-line uczniowie śpiewali pieśni patriotyczne i rozmawiali o trudnej polskiej historii i drodze do niepodległości. Jak co roku przy dębie upamiętniającym zbrodnię katyńską złożono wiązankę w barwach narodowych i zapalono znicz. Polska Niepodległa! Świętujemy! Pamiętamy!

 

 

Wymiana pocztówkowa

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w pierwszym etapie Ogólnopolskiej Świetlicowej Wymianie Pocztówkowej.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO SZKOŁY

W związku z 247 rocznicą powstania Komisji Edukacji Narodowej nasza szkoła, nosząca imię tej szacownej instytucji, obchodziła dziś swoje święto. Jakże inne były to obchody, inne niż dotychczas: bez grona zaproszonych gości, bez rodziców, nie w sali gimnastycznej, ale w salach poszczególnych klas w reżimie sanitarnym.

 

 

 

Czytaj więcej...

Ślubowanie pierwszoklasistów

14 X w naszej szkole miała miejsce ważna uroczystość- PASOWANIE NA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3! To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Najważniejszym elementem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz Pasowanie na Ucznia, którego dokonała p. dyrektor Elżbieta Gutierrez.

 

 

 

Czytaj więcej...

Niezwykłe życzenia

W związku z Dniem Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najoryginalniejsze życzenia dla nauczycieli. Zwyciężył Kamil Redisz z klasy 3a, który swoje życzenia nagrał na filmik.

 

 

 

 

Czytaj więcej...