foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ

Nasza szkoła realizuje program dofinansowywany z Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta i Gminy Skawina pt." ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ". W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie klas 4, 5 i 7 wzięli udział w wycieczce do ZIEMI BOCHEŃSKIEJ.

 

Czytaj więcej...

Alfik matematyczny

24 listopada 2021 roku 60 ŚMIAŁKÓW naszej szkoły przystąpiło do XXVII Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

 

 

Czytaj więcej...

Tydzień z Niepodległą

Uczniowie naszej szkoły przez tydzień świętowali 103. rocznicę odzyskania niepodległości. Wszystkie klasy dekorowały swoje sale oraz korytarze naszej szkoły. Na godzinach wychowawczych rozmawiano o wadze nadchodzącego święta oraz o ofiarności tych, którzy polegli, walcząc o wolną Ojczyznę.

Czytaj więcej...

Warsztaty profilaktyczne

2 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty wychowawczo – profilaktyczne, w których uczestniczyli uczniowie klas IV – VIII. Klasy 4a, 4b i 5a realizowały temat "Świat gier - uzależnienia behawioralne", klasa 7a temat "Postawy, poglądy i osoby mające wpływ na młodzież", oraz klasa 8a temat "Kłopoty on-line -- cyberprzemoc". 

Czytaj więcej...

Przegląd pieśni patriotycznych...

... w ramach obchodów Święta Niepodległości był kontynuacją w naszej szkole radosnego świętowania NIEPODLEGŁOŚCI. W sali gimnastycznej zebrali się odświętnie ubrani uczniowie, którzy razem zaśpiewali hymn w obecności Pocztu Sztandarowego, wysłuchali krótkiego rysu historycznego przybliżającego dni odzyskania niepodległości.

 

Czytaj więcej...