foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

UWAGA KONKURS!!!

Drodzy uczniowie, zbliża się 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja! Ogłaszamy konkurs na wiersz lub opowiadanie związane z tym wydarzeniem.

 

 

Czytaj więcej...

NAUKA ZDALNA DLA WSZYSTKICH KLAS

22 marca 2021r. - 11 kwietnia 2021 r.

Sekretariat szkoły czynny w godz. 8.00 – 14.00 
Prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich, jeśli możliwe jest załatwienie sprawy
  telefonicznie: 12 276-76-56  lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

Liliana Kościelniak zwyciężyła!!!

26 III 2021r. w Izbie Pamięci Narodowej Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Skawinie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „Pamiętamy o Niepodległej” pod hasłem „Józef Piłsudski – żołnierz, polityk, mąż stanu”.

 

Czytaj więcej...

"Wiosna tuż, tuż..."

W oczekiwaniu na wiosnę w świetlicy szkolnej zorganizowano mini konkurs "Wiosna tuż, tuż..." Przedmiotem konkursu była praca plastyczna przedstawiająca wiosnę lub jej zwiastuny.

Czytaj więcej...