foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

SUKCESY MUZYCZNE
w
KONKURSIE KURATORYJNYM

 

Bardzo dużym sukcesem naszych uczennic zakończył się konkurs kuratoryjny XVII Przegląd Pieśni Patriotycznej „…serca nutą Ojczyzna” w Lubniu. Lena Piątek z klasy 4a i Wiktoria Kilarska z klasy 4b zajęły I miejsce ex aequo. Serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

Radosna Niepodległa 2023r.
Szkoła do Hymnu 11.11

            W tym roku przypadła 105. rocznica odzyskania niepodległości. My wszyscy Polacy cieszymy się, że możemy żyć w wolnej i niepodległej Polsce. W Polsce, o którą walczyli nasi pradziadowie i dziadowie. Dzięki nim jesteśmy wolni i możemy sami o sobie stanowić, a nasze dzieci mogą chodzić do polskiej szkoły.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs
Anglojęzycznych Piosenek Filmowych

31 października odbył się Gminny Konkurs Anglojęzycznych Piosenek Filmowych. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Krzęcinie. Uczestnicy konkursu zaprezentowali piosenki z filmów anglojęzycznych. Do zmagań przystąpiło piętnaścioro uczestników, a wykonane przez nich utwory były bardzo zróżnicowane, od piosenek pochodzących z animowanych filmów Disney’a po poważne utwory takie jak „My heart will go on” z filmu „Titanic”.

Czytaj więcej...

KONKURS
„250 lat minęło… - Dziedzictwo Komisji Edukacji Narodowej ”
z okazji jubileuszu powołania Komisji Edukacji Narodowej
ROZSTRZYGNIĘTY!

 

W nawiązaniu do obchodzonej 250. rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej, patrona naszej szkoły, 15 listopada 2023r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w ogłoszonym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Skawinie Gminnym Konkursie Plastycznym „250 lat minęło… - Dziedzictwo Komisji Edukacji Narodowej ” z okazji jubileuszu powołania Komisji Edukacji Narodowej.

 

Czytaj więcej...

250. rocznica powstania
Komisji Edukacji Narodowej
- Święto w Szkole Podstawowej nr 3
w Skawinie.

 

 

         250 lat temu, 14 października 1773 roku  została powołana Komisja Edukacji Narodowej, pierwsza na ziemiach  polskich i w Europie centralnej świecka władza oświatowa. Jubileusz  to dobra okazja do przywołania historii, zasług oraz dorobku Komisji Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...