foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY 

W naszej szkole gościliśmy Pana Krzysztofa - hodowcę egzotycznych zwierząt - który przyjechał do nas ze swoimi wężami. W czasie zajęć poznaliśmy cechy charakterystyczne gadów, czym odróżniają się od płazów, z którymi często są mylone oraz poznaliśmy zwyczaje życiowe i osobliwości świata węży. Na własnej skórze przekonaliśmy się, jakimi "miłymi i gładkimi" zwierzętami są węże. 

Więcej zdjęć

 

Gminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim - mamy III miejsce!

Dnia 12 maja 2022r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Skawinie odbył się Gminny Konkurs Głośnego Czytania w Języku Angielskim „ Read Laud Contest”. W konkursie wzięło udział aż dwudziestu trzech uczestników z dwunastu szkół naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali Kamila Tobiasz z klasy Va oraz Kacper Szymula z klasy 7a.

Czytaj więcej...

DZIEŃ ZIEMI 2022

Choć Święto Ziemi obchodzimy w kwietniu, my świętowaliśmy jeszcze w maju. Walory naszej przyrody w parku miejskim w Skawinie uczniowie klas młodszych szkoły podstawowej odkrywali w czasie praktycznych zajęć i zabaw w zieleni, a klasy starsze miały trudniejsze wyzwanie, bo dla nich przygotowaliśmy grę terenową.

Czytaj więcej...

Turniej Gier Planszowych 🏆🎲♟️

W środę 11 maja 2022r. uczniowie klas I-III wzięli udział w Turnieju Gier Planszowych zorganizowanym przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 154 w Krakowie.

Czytaj więcej...

   
POMAGAMY UKRAINIE - POMAGAMY DZIECIOM! „Слава Україні!”

Punkt opieki nad dziećmi z Ukrainy działa w Szkole Podstawowej nr 3 w Skawinie od 21 marca 2022r. Do dwóch oddziałów zostało przyjętych 50 dzieci, które wraz ze swoimi mamami lub opiekunami przybyły do Polski po 24 lutego 2022r. z powodu wojny w Ukrainie.

Czytaj więcej...