MAŁOPOLSKA TARCZA HUMANITARNA
w Szkole Podstawowej nr 3 w Skawinie

Województwo Małopolskie, Departament Edukacji zrealizował projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
"Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny”.

Dzięki Projektowi nasza szkoła pozyskała sprzęt komputerowy do organizacji zajęć z zakresu pomocy psychologicznej i organizacji zajęć z języka polskiego jako języka obcego, dodatkowe wyposażenie (ławki, krzesła oraz szafki ubraniowe) oraz sprzęt IT: laptopy, myszki, głośniki, projektory multimedialne oraz urządzenie wielofunkcyjne. Wartość projektu dla szkoły: 50 130,99 zł.

Zakupiony sprzęt i meble będą stanowić wspaniałe uzupełnienie wyposażenią oraz pomocy dydaktycznych, którymi dysponuje szkoła.