Zakończyliśmy realizację programu
„Ruch i zdrowe odżywianie to moje wyzwanie”.

Przypomnijmy, że to przedsięwzięcie odbywało się przy współpracy
z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie www.dziecięcyszpital.pl

Brali w nim udział uczniowie klas I-VI.
Podczas pracy z programem mieliśmy zajęcia ruchowe i edukacyjne, dotyczące zdrowego odżywiania.

Zakończenie projektu odbyło się wspólnym robieniem zdrowych kanapek, a do pomocy i na degustację zaprosiliśmy rodziców. Tu przy okazji bardzo dziękujemy naszej Radzie Rodziców za składniki na pyszne kanapki. Chcemy wszystkim ogłosić, że zajęcia sportowe, edukacyjne i warsztaty bardzo nam się podobały.

Nie tylko poprawiliśmy swoją sprawność fizyczną, zdobyliśmy ważną dla naszych organizmów wiedzę, to jeszcze wzmocniliśmy więzy koleżeńskie. Świetnie bawiliśmy się w swoim towarzystwie i jak trzeba było pomagaliśmy sobie wzajemnie. Bardzo cieszymy się, że podjęliśmy wyzwanie i wzięliśmy udział w drugiej już edycji tego programu!  www.dziecięcyszpital.pl

Zapraszamy do galerii: FOTO