Rowerowy Maj 2021

Z radością informujemy zbliża się maj, a nasza Szkoła po raz kolejny weźmie udział w kampanii Rowerowy Maj,
której głównym organizatorem jest Miasto Gdańsk, a współorganizatorem Gmina Skawina.
Akcja, której celem jest promocja komunikacji rowerowej i zdrowego trybu życia odbędzie się w dniach 4-24 maja 2021.

W tym czasie za aktywny udział przyjmuje się przyjazd do szkoły, a także uznaje się przejazdy w okolicy miejsca zamieszkania
do dowolnego celu rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, które trwają minimum 30 min.

Szkolni koordynatorzy przedstawili klasom obowiązujące zasady tegorocznej akcji Rowerowy Maj.

Już teraz, możecie przygotowywać jednoślady ??? Zapraszamy do przyłączenia sie do akcji.