foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

KATARZYNA BATTEK z klasy 4a
GMINNYM MISTRZEM ORTOGRAFII
2022 roku!

       W marcu bieżącego roku Szkoła Podstawowa z Woli Radziszowskiej organizowała międzyszkolny konkurs ortograficzny. Po eliminacjach przeprowadzonych w naszej szkole została wyłoniona czteroosobowa reprezentacja SP 3, która wzięła udział w kolejnym – międzyszkolnym etapie tego konkursu.

    W kategorii klas 4-6 były to Katarzyna Battek z klasy 4a oraz Lena Tatara z klasy 5a. Klasy 7-8 reprezentowały Olga Ostafin i Maja Turek  z klasy ósmej.

     Bardzo miło nam poinformować, że w kategorii klas 4-6 uczennice naszej szkoły odniosły wielki sukces:

KASIA BATTEK  z klasy 4 a  zajęła   I  M I E J S C E   i zdobyła tytuł: MISTRZ ORTOGRAFII 2022 ,

natomiast LENA TATARA  z klasy 5a zajęła   III   M I E J S C E.

     W piątek 29 kwietnia w gabinecie Pani Dyrektor odbyła się miła uroczystość  wręczenia dziewczętom pamiątkowych dyplomów i nagród, a dla Kasi przewidziana była dodatkowo statuetka z napisem: „Katarzyna Battek Mistrz Ortografii 2022”.

   Pamiątkowe dyplomy otrzymały wszystkie uczestniczki konkursu oraz przygotowujące do niego polonistki: pani Monika Cichoń-Gładysz i pani Aleksandra Mioduszewska.

   KASI I LENIE GORĄCO GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!

  Pozostałych uczniów szkoły zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach tego konkursu oraz wielu, wielu innych. POWODZENIA!

FOTORELACJA.