foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

Gminny Konkurs
Anglojęzycznych Piosenek Filmowych

31 października odbył się Gminny Konkurs Anglojęzycznych Piosenek Filmowych. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Krzęcinie. Uczestnicy konkursu zaprezentowali piosenki z filmów anglojęzycznych. Do zmagań przystąpiło piętnaścioro uczestników, a wykonane przez nich utwory były bardzo zróżnicowane, od piosenek pochodzących z animowanych filmów Disney’a po poważne utwory takie jak „My heart will go on” z filmu „Titanic”.

Naszą szkołę reprezentowały Lena Piątek z klasy 4a i Wiktoria Kilarska z klasy 4b. Mimo że, dziewczynki były najmłodszymi uczestniczkami konkursu, wspaniale zaśpiewały przygotowane utwory. Lena wystąpiła z piosence „Beauty and the Beast” z filmu „Piękna i Bestia”, a Wiktoria zaśpiewała utwór „Let it go” z kultowej animacji „Kraina Lodu”.

Lena Piątek zdobyła III miejsce. Gratulujemy serdecznie!!! Życzymy obu uczestniczkom dalszych sukcesów.