UDANY LITERACKI DEBIUT ANI BURY z klasy 5b

30 listopada w SP 6 w Skawinie odbyło się wręczenie nagród dla uczniów, którzy zwyciężyli w VIII Powiatowym Konkursie „Mój literacki debiut”  - „INNI, A TACY SAMI”.

Miło nam poinformować, że 3 miejsce w kategorii  opowiadanie uczniów klas 4-6 zajęła uczennica klasy 5b Ania Bury.

Ania, podobnie jak inni uczestnicy tego konkursu, napisała opowiadanie zainspirowane słowami: „Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby”.

Jej historia dotyczyła dziewczynki, która mieszkała w Domu Dziecka i niespodziewane pojawienie się cioci zmieniło jej świat na lepsze. Ania, pisząc swoją pracę, wykazała się nie tylko wielką wrażliwością, ale także umiejętnością logicznego myślenia i pięknego pisania.

Trzeba dodać, że w konkursie tym wzięło udział jeszcze troje innych uczniów naszej szkoły:
Alicja Ostafin z klasy 6a, Lena Tatara z klasy 7a oraz Bartek Styczeń z klasy 6b.

Ani oraz pozostałym uczestnikom konkursu  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie literatury.