Dzień Otwarty

W naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/20 rozpoczną naukę w klasach pierwszych, czwartej i siódmej. Dzieciom towarzyszyli Rodzice. Przybyłych gości powitała Pani dyrektor Elżbieta Gutierrez. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Baśniowy ambaras”, w którym aktorami byli uczniowie ze szkolnego koła teatralnego.

Podczas zwiedzania szkolnych klas na dzieci czekały atrakcje: zagadki plastyczne, quizy przy tablicy multimedialnej, programowanie ozobotów, oglądanie przez mikroskop próbek roślinnych itp., a rodzice mieli możliwość zapisania dzieci do szkoły oraz porozmawiania z Radą Rodziców, nauczycielami, logopedą, pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Cieszymy się, że dzieci i Rodzice mogli poznać naszą szkołę.

Przypominamy, że zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 trwają do 22 marca.

Serdecznie zapraszamy.