foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Straż Pożarna u SP3!

Klasa pierwsza odwiedziła Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 6 w Krakowie. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda praca strażaka obserwując prowadzone ćwiczenia. Z zainteresowaniem oglądali pojazdy strażackie, a nawet byli pasażerami jednego z wozów.

 

 

 

Oprócz odpowiedniego zachowania się w czasie pożaru, przypomnieli sobie jak wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia. Bardzo dziękujemy PANOM STRAŻAKOM, którzy z wielkim zaangażowaniem oprowadzili nas po swojej jednostce. 
Dziękujemy i życzymy jak najbezpieczniejszych wyjazdów i akcji :)