foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Sportowy Dzień Dziecka

1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Konkurencje sportowe prowadzili trenerzy z TKS Skawinka. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach – uczniowie klas I i IV oraz gimnazjum. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach: kapkowanie, rzut piłką do kosza, kręcenia hula hop, rzut karny, slalom, odbijanie piłeczki, przeciąganie liny, skok w dal.

 

 

Ponadto młodsze klasy uczestniczyły w wyścigach rzędów. Rywalizacja była wspaniała i do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto wygra.
Podczas zawodów ujawniły się talenty uczniów. Wszystkich zaskoczyła Justyna – dziewczyna w kapkowaniu miała lepszy wynik niż 2 chłopaków razem! Shanice natomiast okazała się mistrzynią hula hop, przypuszczamy, że mogłaby kręcić niż cały dzień. W drugiej części rozegrano mecz trenerzy kontra reprezentacja szkoły, który zakończył się remisem 3:3. Na zakończenia wszyscy odtańczyli „belgijkę”, a potem dostali niespodziankę – lody i dodatkowo zestaw gadżetów od trenerów. 
Pogoda dopisała, humory również.

To był wspaniały dzień!