foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Podgląd obrazu

SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM!!!

W poniedziałek 1 marca pięć uczennic reprezentowało naszą szkołę w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego: Milena Galos z klasy 1a, Lena Kotula i Wiktoria Rzemieniec z klasy 2a, Maria Masłoń z klasy 2 b i Zofia Okarmus z klasy 6a.

 

 

 

Wszystkie dziewczynki włożyły wiele trudu i serca w przygotowanie swoich recytacji i zaprezentowały się wspaniale.

Konkursowe jury doceniło szczególnie Milenkę Galos i Marysię Masłoń, które zajęły ex-aequo 2. Miejsce i będą reprezentowały Szkołę Podstawową nr 3 w eliminacjach powiatowych, które odbędą się za dwa tygodnie. Brawo!

Wszystkim dziewczynkom gratulujemy, a Milence i Marysi życzymy sukcesu w kolejnym etapie konkursu.

 

Podgląd obrazuPodgląd obrazu

Podgląd obrazu