foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Dzień Języka Ojczystego - konkurs

W związku ze zbliżającym się DNIEM JĘZYKA OJCZYSTEGO ogłaszamy w naszej szkole KONKURS NA WIERSZYK LUB RYMOWANKĘ ZACHĘCAJĄCĄ DO PIĘKNEGO MÓWIENIA I PISANIA PO POLSKU.

 

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkoły, zachęcamy też Państwa Nauczycieli, by spróbowali swych sił (oczywiście w osobnej kategorii).

Podpisane prace należy złożyć osobiście u pani Aleksandry Mioduszewskiej (klasy młodsze) lub przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do czwartku 18 lutego 2021 roku.

Wszyscy uczestnicy konkursu dostaną uwagi pozytywne; uczniowie, których prace zostaną wyróżnione, otrzymają pamiątkowe dyplomy, a ich utwory zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły i facebooku.