foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

"Z klasą w kosmos" - projekt edukacyjny

Klasa 2a realizuje projekt pt. „Z klasą w kosmos. Jakie tasiemnice skrywa wszechświat” we współpracy z Uniwersytetem dzieci. Podczas lekcji uczniowie prowadzą obserwacje, które przybliżą im podstawowe informacje o przestrzeni kosmicznej. Poznają planety Układu Słonecznego oraz dowiadują się czym są strefy czasowe.

Uczestnicząc w projekcie, dzieci wzmacniają umiejętność samodzielnego i krytycznego myślenia oraz rozwijają swoją ciekawość.

Więcej na fb ----> TUTAJ.