foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

BRAWO mali matematycy!

25 lutego 2021 r. odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W matematycznej rozgrywce wzięło udział 13662 uczniów, w tym 20 z naszej szkoły.

 

 

 

 

 

 

Wszyscy nasi uczniowie spisali się doskonale, wykazali się olbrzymią wiedzą i umiejętnością logicznego myślenia!

Dyplom Uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymał JAN MIGO z klasy 2b, pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa. Z klas 3 najlepszy był FILIP KLIMAS z 3a i otrzymał dyplom indywidualny od szkolnego koordynatora konkursu 👍 🤝

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!