BRAWO mali matematycy!

25 lutego 2021 r. odbyła się XXVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. W matematycznej rozgrywce wzięło udział 13662 uczniów, w tym 20 z naszej szkoły.

Wszyscy nasi uczniowie spisali się doskonale, wykazali się olbrzymią wiedzą i umiejętnością logicznego myślenia!

Dyplom Uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymał JAN MIGO z klasy 2b, pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa. Z klas 3 najlepszy był FILIP KLIMAS z 3a i otrzymał dyplom indywidualny od szkolnego koordynatora konkursu ? ?

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!