foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Witaj szkoło!

Dzisiaj odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22, którego dokonała Pani Dyrektor razem z Panem Dyrektorem. Uczestniczyli w nim nauczyciele, uczniowie oraz Rodzice uczniów klas pierwszych, którzy dzisiaj pierwszy raz zasiedli w szkolnych ławkach. W czasie uroczystości uczczono minutą ciszy wszystkich poległych w czasie II wojny światowej.

 

 

 Pani Dyrektor Elżbieta Guttierez wraz z wicedyrektorem Januszem Nowakiem oraz nauczycielami naszej szkoły przywitali uczniów  - i tych, którzy kontynują naukę oraz tych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę.

Fotorelacja dostepna jest TUTAJ.