foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W czwartek 23 września 2021r. w czytelni naszej szkoły odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Kandydatkami na przewodniczącą samorządu były: Iwetta Bywalec z klasy 8a oraz uczennice klasy 7a: Nikola Cichórz, Emilia Kliś i Marlena Tobiasz.

 

 

 

W wyborach wzięli udział uczniowie klas: trzecich, czwartych, piątej, siódmej i ósmej. Komisja wyborcza w składzie: Julia Wincencik z klasy 8a jako przewodnicząca, Lena Tatara z klasy piątej jako sekretarz komisji oraz jej członkinie: Sandra Kamecka (klasa 7a), Wiktoria Rzemieniec (klasa 4a)oraz Aleksandra Kawa (klasa 4b) wydała 133 karty do głosowania. Oddano jeden głos nieważny.

Ważne głosy rozłożyły się następująco:

Nikola Cichórz – 56 głosów,

Iwetta Bywalec – 35głosów,

Marlena Tobiasz – 33 głosy

Emilia Kliś - 8 głosów.

Zatem przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022 została uczennica klasy 7 a Nikola Cichórz.

DZIEWCZYNOM GRATULUJEMY i życzymy wielu ciekawych pomysłów oraz powodzenia w ich realizacji.

Opiekunką Samorządu Uczniowskiego będzie dalej pani Aleksandra Mioduszewska.