Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej "Świąteczne Kartki Dobroczynne” oraz pomocy dzieciom z domu dziecka w Kazachstanie!

Możecie sprawić, że świat dookoła będzie piękniejszy i radośniejszy. I to podwójnie!  Pierwszy raz, gdy dzięki zebranym funduszom uda się pomóc chorym i niepełnosprawnym dzieciom, podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda, oraz dzieciom z domu dziecka w Kapszagaju w Kazchstanie. Drugi raz, gdy kartka z ciepłym słowem dotrze do kogoś bliskiego na święta.

Uczniowie ze szkolnego koła wolontariatu rozprowadzają kartki świąteczne z kopertami w cenie 2,50 zł oraz kalendarze ścienne w cenie 10 zł.

Zachęcamy do pomocy i sprawienia radości innym.

Wszystkim, którzy już włączyli się w pomoc – dziękujemy!