foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

 

English High Flier

Dnia 8 grudnia kilkanaścioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w 🇬🇧 Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier. Do zmagań konkursowych przystąpiło aż 6138 uczniów z 256 szkół w Polsce.

Długo czekaliśmy na ogłoszenie wyników wiedząc, że konkurencja była naprawdę duża. Z ogromną radością informujemy, że Ola Duda z klasy 5b zajęła I miejsce w konkursie uzyskując wynik 100%. Olu, serdeczne gratulacje! Jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów!