Patryk z 8a Mistrzem Europy

Serdecznie gratulujemy!!! Reprezentant Polski Patryk Kapała Mistrzem Europy w inline-alpine. Zawody odbywały się w Szwajcarii. W pięknej alpejskiej scenerii rywalizowało ponad 120 zawodników w konkurencji slalom gigant oraz slalomie. Po świetnym występie Patryka w Szwajcarii wszyscy zawodnicy wysłuchali Mazurka Dąbrowskiego. W zawodach reprezentując Polskę udział wzięli wspomniany Patryk z 8a, który zajął  1 miejsce oraz 2 miejsce, Darek Kamecki 8a zajął miejsca 10 oraz 7 i Mateusz Kapała 5b zajął miejsca 7 i 10. Pani Dyrektor pogratulowała świetnego występu i pożyczyła kolejnych sukcesów. Brawo WY.

Foto galeria

Mazurek Dąbrowskiego - Hymn Polski