foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie menu

ROK SZKOLNY 2022/2023 

Godziny dostępności przeznaczone na konsultacje 

 

W zakresie zadań statutowych szkoły nauczyciel  jest zobligowany do dostępności w szkole.  

W tym czasie nauczyciel w ramach potrzeb - prowadzi konsultacje dla uczniów lub ich rodziców. 

 

K.N. art. 42 ust. 2f 

Lp.  

Imię   i nazwisko nauczyciela 

Nauczany przedmiot 

Dzień tygodnia  

Godziny  

Miejsce 

(Nr sali) 

1. 

mgr Anna Bębenek 

edukacja wczesnoszkolna 

piątek 

13:30 - 14:30 

15 

2. 

mgr Robert Budzyń 

muzyka 

piątek 

11.30 - 12.00 

14 

3. 

mgr Monika Cichoń - Gładysz 

historia, j.polski 

czwartek 

13:30 - 14:30 

24 

4. 

mgr Anna Gumienna  

biologia, chemia 

czwartek 

12:30 - 13:30 

22 

5. 

mgr Marta Chorąży 

świetlica, wdż, JPO 

wtorek 

10.00 - 11.00 

biblioteka 

6. 

mgr Katarzyna Czoch 

edukacja wczesnoszkolna 

środa 

7.55 - 8.55 

7. 

mgr Joanna Drosińska 

edukacja wczesnoszkolna 

wtorek 

7.30 - 8.30 

8. 

mgr Katarzyna Godula 

matematyka

czwartek 

11.30 -12.30 

pokój nauczycielski 

9. 

mgr Magdalena Grabek 

edukacja wczesnoszkolna 

środa 

10.40 - 11.40 

pokój nauczycielski 

10. 

ks mgr Krzysztof   Jakubiak  

religia 

poniedziałek 

13:45 - 14:15 

17 

11. 

mgr Urszula   Kasiarz 

pedagog-specjalny 

środa 

8.15 - 8.45 

29 

12. 

mgr Aleksandra Mazurek 

psycholog 

poniedziałek  

9.00 - 10.00 

30 

13. 

mgr Dagmara Mzyk 

logopeda 

poniedziałek 

10:00 - 11:00 

21 

14. 

mgr Ireneusz Milc 

religia 

poniedziałek 

11:30 - 12:30 

biblioteka 

15. 

mgr Aleksandra Mioduszewska  

język polski 

czwartek 

13.30 -14.30 

25 

16. 

mgr Celina Moskal 

wychowanie fizyczne 

piątek 

10.45 - 11.45 

6 (sala gimn.) 

17. 

mgr Adam Mrowiec 

edb 

środa 

14:30 – 14:40 co 2 tyg. 

 20 

18 

mgr Janusz Nowak 

technika 

piątek 

7.30 - 8.30 

gabinet wicedyrektora 

19. 

mgr Kinga Olszewska  

edukacja wczesnoszkolna 

poniedziałek 

8.50 - 9.50 

15 

20. 

mgr Beata Pękala 

biblioteka/świetlica 

czwartek 

13.00 - 14.00 

biblioteka 

21. 

mgr Marzena   Płatek - Kaczor 

język angielski 

wtorek 

10: 35 - 11: 35 

11 

22. 

mgr Ewelina Rankiewicz 

język angielski 

piątek 

9.40 - 10.40 

18 

23. 

mgr Gabriela Rawska 

Informatyka, fizyka 

wtorek 

11.45 - 12.45 

27 

24. 

mgr Grażyna Sieprawska 

nauczyciel w świetlicy 

środa 

10.00 - 11.00 

biblioteka 

25. 

mgr Artur Surówka  

wychowanie fizyczne

środa 

9:40 – 10:40 

pokój nauczycielski 

26. 

mgr Iwona Suwaj  

geografia, przyroda, wos 

wtorek 

9.50 - 10.50 

pokój nauczycielski 

27. 

mgr Małgorzata Szczypczyk 

pedagog 

piątek 

13.30 - 14.30 

29 

28. 

mgr Magdalena  Szynkarczuk  

plastyka 

środa 

14.30  -15.00 

14 

29. 

mgr Anna Warot 

matematyka 

poniedziałek 

8.50 - 9.50 

25 

30. 

mgr Iwona Zachariasz 

nl. współorganizujący 

środa

13.30 - 14.30 

pokój nauczycielski 

31. 

mgr Jolanta Zawada 

edukacja wczesnoszkolna 

wtorek 

9.40 - 10.40 

pokój nauczycielski 

32. 

mgr Aneta Zdunek 

j.niemiecki 

wtorek 

14:30 – 15:00 

28