foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją, buty, tabela i w budynku, tekst „NASZE PRACE”Dzień Otwarty w naszej szkole

29 lutego 2020 roku gościliśmy w naszej szkole przyszłych uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji. Rodzice zapoznali się z ofertą szkoły, a dzieci w małych grupach uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach i pokazach: poznawały tajniki kodowania, sterowały robotami, wykonywały ćwiczenia sprawnościowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, brały udział w zajęciach przy tablicy multimedialnej, plastycznych na świetlicy i językowych.

 

Poznały magiczne miejsce – szkolna bibliotekę. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, wykonywane przez panią z Rady Rodziców. Rodzice mogli śledzić poczynania swoich dzieci jak również porozmawiać z nauczycielami, skorzystać z porad szkolnych specjalistów – pedagoga, psychologa i logopedy, porozmawiać z panią dyrektor szkoły. Zarówno dzieci jak i ich rodzice opuszczali szkołę zadowoleni i uśmiechnięci. Mamy nadzieję, że ze wszystkimi, którzy skorzystali z naszego zaproszenia spotkamy się 1 września 2020 roku. :)

Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Otwartego serdecznie dziękujemy. 

Fotorelacja dostępna jest tutaj.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, boisko do koszykówki i butyObraz może zawierać: 1 osoba, siedzi