foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nasza szkoła jest miejscem, w którym proces nauczania - uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów i nauczycieli. Osiągamy to, stosując metody i techniki przyspieszonego uczenia, dzięki którym pomagamy każdemu dziecku rozwijać się na miarę swoich możliwości.

Szybkie manu

Działania świetlicy szkolnej

Praca na naszej świetlicy to działania opiekuńczo-wychowawcze, zabawa oraz zajęcia tematyczne dopasowane do pory roku, święta, czy też zaistniałych sytuacji.

 

 

 

W tym tygodniu dzieci realizowały zadania zarówno w grupach łączonych:  klasa 1 oraz klasa 4, co zacieśniło także więzi pomiędzy uczniami, jak i indywidualnie. Tematem pracy w grupach było „Bezpieczeństwo w drodze do szkoły i w szkole” natomiast praca indywidualna dotyczyła wypełnienia własnej karty świetliczanina. Chętne osoby uczestniczyły również w zajęciach plastycznych, których zadaniem było wyklejenie wiewiórki z plasteliny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.