Gratulujemy!

W dniach 16-18 listopada 2021 r. uczniowie klas 1-8 wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym #BÓBR2021. Znamy już wyniki. Wyróżnienie w konkursie otrzymał Jan Migo z klasy 3b.

Konkurs realizowany był przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej dzwonek.pl. Jego głównym celem jest rozwój i kształtowanie myślenia analitycznego, algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja umiejętnego posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a w szczególności Jasiowi.