Kuźnia sukcesów

W naszej szkole dokładamy wszelkich starań, aby umiejętności uczniów nie tylko kształtować, ale także odkrywać.

Sukcesy na niwie konkursów przedmiotowych, artystycznych, czy też sportowych możliwie są dzięki szerokiej ofercie kół zainteresowań. Nasi nauczyciele prowadzą w sumie kilkanaście zajęć dodatkowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom uczniów  i rodziców, a terminy zajęć zawsze staramy się dostosować do potrzeb wynikających z dojazdów uczniów.

Zajęcia Pozalekcyjne

Kółko Matematyczne - mgr Joanna Drosińska,